Erasmus+

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie
Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Kodniu informuję, że rozpoczęła się rekrutacja do udziału w programie Erasmus+ nr 2022-1-PL01-KA122-SCH-000079883 pt. „Kompetencje naszą siłą”. 
Celem projektu jest rozwój obywatelstwa europejskiego, poznanie różnorodności kulturowej w Europie, poznanie walorów turystycznych Grecji, podniesienie jakości kształcenia poprzez wymianę doświadczeń i aktywizacji nauczycieli oraz uczniów, rozwijanie umiejętności komunikacji w języku angielskim, kształcenie przez podróże.
W projekcie biorą udział uczniowie z klas 6-8 szkoły Podstawowej im. kpt. Michała Fijałki w Kodniu. Udział uczniów jest dobrowolny. Rodzice  uczniów zakwalifikowanych do projektu wyrażają  pisemną zgodę na udział dziecka w projekcie. 
Jednym z elementów realizacji projektu jest dziesięciodniowy wyjazd  uczniów z klas 6-8 szkoły podstawowej do Grecji (prawdopodobny termin wyjazdu 24.09.-07.10.2023). Szkołą przyjmująca jest Gymnasio Kantoriotissas w miejsowości Katerini (region Macedonia Środkowa).
Regulamin uczestnictwa ucznia w programie oraz Karta zgłoszenia ucznia, znajdują się w załącznikach (zakładka na stronie –  dokumenty).
Bardzo proszę uważnie zapoznać się z Regulaminem
Regulamin oraz Karty zgłoszenia dostępne w załącznikach, a także w sekretariacie ZPO w Kodniu (czynny: poniedziałek -piątek – 8:00-14:00)
Karty zgłoszenia ucznia do projektu należy  składać w Sekretariacie ZPO w Kodniu do dnia 6.09.2023 r. do godz. 15:00.