Konkurs piosenki
angielskiej i rosyjskiej

Dnia 7.12.2015r. o godz. 8.50 w sali nr 200 w ZPO w Kodniu odbył się VII Konkurs Piosenki Angielskiej i Rosyjskiej. Wzięło w nim udział 33 uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum.

Uczniowie występowali w trzech kategoriach wiekowych:

z języka rosyjskiego

  • klasy 1-3
  • klasy 4-6
  • klasy I-III gimnazjum

z języka angielskiego

  • klasy 1-3
  • klasy 4-6
  • klasy I-III gimnazjum

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

WYNIKI KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ I ROSYJSKIEJ w r. szk. 2015/16

 Komisja w składzie:

  • Anna Parchomiuk
  • Renata Mackiewicz
  • Halina Charytoniuk
  • Ewa Chmura

oceniła występy uczniów następująco:

Piosenka rosyjska:

KLASY 1-3

  • I miejsce – Natalia Drobczuk – kl. 2b
  • II miejsce – Amelia Kupryś – kl. 2a
  • III miejsce – Pola Podsiadły, Wiktoria Falkiewicz – kl. 2a

Wyróżnienia: Martyna Ulbrich, Emilia Symeczko, Amelia Hałaszuk, Oliwia Kozaczuk – kl. 2a

KLASY 4-6

  • I miejsce – Aleksandra Kościuczuk – kl. 5a
  • II m-ce – Igor Prokopiuk, Oliwia Wrembel – kl. 5a
  • III m-ce – Katarzyna Huk – kl. 6a

Wyróżnienie: Miłosz Micewicz – kl. 5a

 

KLASY I – III gimnazjum

  • I miejsce: Weronika Kłosowska – kl. IIIA
  • II miejsce: Sylwia Hasiewicz, Katarzyna Zdunek – kl. IIA

 

Piosenka angielska:

KLASY 1-3

  • I miejsce: Kinga Ryl – kl. 3a
  • II m-ce: Kinga Danieluk – kl. 3a
  • III m-ce: Natalia Drobczuk – kl. 2a

Wyróżnienia: Hanna Kamińska – kl.2c, Mateusz Majek – kl. 2b, Hanna Sosnowska, Wiktoria Kasztelan – kl. 2c, Anna Wereszczyńska, Zuzanna Mackiewicz – kl. 2c, Sara Szabelska, Malwina Kowalenko, Oliver Jabkiewicz, Tomasz Winiarek, Adrian Bagroński – kl. 2b

KLASY 4-6

  • I miejsce: Katarzyna Huk – kl. 6a
  • II m-ce: Joanna Mackiewicz, Ewelina Kamińska – kl. 6b

GIMNAZJUM

  • I miejsce: Sylwia Hasiewicz, Katarzyna Zdunek – kl. IIA
  • II miejsce: Kacper Zduński – kl. IIIB
  • III m-ce: Weronika Kłosowska, Magdalena Tymoszuk – kl. IIIA

 

Wręczenie dyplomów i nagród nastąpi w styczniu 2016r. na apelu szkolnym, na którym zwycięzcy pierwszych miejsc wykonają swe utwory.