Apel do wolontariuszy …i nie tylko…

Zbliżają się święta Wielkanocne – czas, kiedy szczególnie powinniśmy pamiętać o osobach starszych, samotnych , chorych.  Nie zapomnij o swoich babciach, dziadkach, sąsiadach, aby złożyć im życzenia świąteczne i obdarować samodzielnie wykonanym stroikiem świątecznym. Pamiętaj przy tym o zachowaniu zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

    Chcemy również obdarować dekoracją świąteczną inne osoby starsze z naszej gminy. Dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Kodniu, a szczególnie do wolontariuszy grupy ,,Pomocna Dłoń” oraz uczniów Świetlicy Szkolnej o wykonanie ozdoby świątecznej (stroika świątecznego), piękne zapakowanie tego dzieła (może być w folię bezbarwną) i dostarczenie do świetlicy szkolnej  w godz. 7.00- 15.00.  Dekorację tą może dostarczyć dowolna osoba.   Uczniowie dojeżdżający mogą przekazać stroik  opiekunowi  autobusu szkolnego.

    Do tych stroików będą dołączone życzenia oraz informacja , kto go wykonał( więc proszę do swojego dzieła dostarczyć karteczkę – imię, nazwisko, klasa )

  Jeśli będziesz miał(a) problem z dostarczeniem stroika-zadzwoń do świetlicy pod numer 833750109.

    Na stroiki czekamy do  do 29.03.2021r. (poniedziałek) do godz. 9.00.  Po tym terminie będą one przekazane do  Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kodniu a pracownicy tego Ośrodka dostarczą je  do osób samotnych, chorych, starszych.

           Dziękuję Wszystkim, którzy mają dobre serce i odpowiedzą na apel!

                                                          Opiekun grupy wolontariatu
,,Pomocna Dłoń”   Teresa Filipek