Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Panie Dyrektorze! – Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Aleksandra Kościuczuk, melduje młodzież ZPO na uroczystym apelu kończącym  rok szkolny 2017/2018 – tymi słowami rozpoczął się ostatni dzień roku szkolnego. Po powitaniu przybyłych na apel gości głos tradycyjnie zabrał dyrektor szkoły p. Jacek Malarski. W wystąpieniu swym zwrócił się w szczególny sposób do absolwentów gimnazjum, którym przypomniał czas, kiedy to 9 lat temu stali po przeciwnej stronie sali gimnastycznej, rozpoczynając swoją przygodę ze szkołą.

 

 

 

 

 

 

Następnie Pan Wójt Jerzy Troć złożył wszystkim życzenia z okazji kończącego się roku szkolnego i również w sposób szczególny zwrócił się do absolwentów gimnazjum, którym pogratulował bardzo dobrych wyników egzaminów gimnazjalnych.

 

 

 

 

 

 

W dalszej części apelu przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Aleksandra Kościuczuk podziękowała wszystkim za wytrwałość i pracę nad sobą. Nauczycielom za cierpliwość oraz traktowanie jak własne dzieci, dla których chce się jak najlepiej.

Kolejna część apelu była niezwykle przyjemna dla wszystkich, a szczególnie dl nagradzanych.

Tytuł Najlepszego Absolwentem Gimnazjum im. Jana Sapiehy otrzymała Wiktoria Rojek z klasy IIIB.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagrodę Wójta Gminy Kodeń otrzymał Rafał Komor z klasy 7a.

Uczniowie wyróżnieni za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce:

klasa 3a: Szymon Świderski, Mateusz Roszkowski, Karolina Martyniuk, Ignacy Jaszczuk, Dominika Magier, Karolina Wojewoda i Weronika Ostrzyżek

 

 

 

 

 

 

klasa 3b: Klaudia Jedin, Aleksandra Leszek, Hubert Marecki, Gabriela Saczuk oraz Aleksandra Siwagow

 

 

 

 

 

 

klasa 3c: Piotr Głowacki, Weronika Głowacka, Aleksandra Kałużyńska, Anna Piskorz, Michał Sacharczuk i Jakub Sikora

 

 

 

 

 

 

klasa 4a: Pola Podsiadły – 5,50; Oliwia Kozaczuk – 5,25; Hanna Sosnowska – 5,25; Amelia Kupryś – 5,00; Antonina Asłanowicz – 4,92; Emilia Symeczko – 4,75

 

 

 

 

 

 

klasa 4b: Natalia Drobczuk – 5,00; Jarosław Jakimowicz – 4,75; Marta Litwiniuk – 5,33; Zuzanna Mackiewicz – 4,75; Mateusz Majek – 5,00; Dawid Semeniuk – 4,92; Aleksandra Sikora – 4,92; Anna Wereszczyńska – 4,75

 

 

 

 

 

 

klasa 5a: Julia Bojczuk – 5,42; Martyna Rajkiewicz – 5,33; Kinga Danieluk – 5,05; Amelia Marchewka – 4,92; Julita Marchewka – 4,83; Łukasz Marecki – 4,83; Kinga Ryl – 4,75

 

 

 

 

 

 

klasa 6a: Kamila Magier – 5,25; Emilia Mitura – 5,25; Zuzanna Lewkowicz – 5,17

 

 

 

 

 

 

 

 

klasa 6b: Urszula Płandowska – 5,00; Adrian Mackiewicz – 5,00; Michał Marecki – 4,83; Jakub Tarasiuk – 4,75

 

 

 

 

 

 

klasa 7a: Aleksandra Kościuczuk-5,14; Aleksandra Marecka- 4,93; Piotr Falkiewicz- 4,79; Rafał Komor-4,79

 

 

 

 

 

 

 

 

Gimnazjum:

klasa IIB: Sandra Łuszczewska- 5,00; Michał Onyszczuk – 4,86

 

 

 

 

 

 

 

 

klasa IIIA: Izabela Rajkiewicz – 4,94; Magdalena Waszczuk- 4,94; Zofia Woźna – 4,83; Weronika Nisteruk – 4,78

klasa IIIB: Wiktoria Rojek- 5,11; Jakub Osypiuk – 4,94; Nikola Wołosiuk – 5,11

 

 

 

 

 

 

Za pracę w Samorządzie Uczniowskim nagrody otrzymali: Wiktoria Rojek, Jakub Osypiuk, Nikola Wołosiuk i Dominika Saczuk.

 

 

 

 

 

 

Za pracę  w świetlicy szkolnej i w grupie wolontariatu „Pomocna dłoń”  nagrodzeni zostali: Marta Wołosiuk, Karolina Parzyszek, Nikola Wołosiuk, Wiktoria Rojek, Dominika Saczuk, Karolina Borowiec, Alicja Borodziej, Dawid Borowiec.

 

 

 

 

 

 

Nagrody za osiągnięcia sportowe otrzymali: Jakub Osypiuk, Wiktoria Rojek, Karolina Parzyszek, Marta Wołosiuk, Alicja Borodziej.

 

 

 

 

 

 

Za czytelnictwo wyróżnieni zostali: Oliwia Wołoszkiewicz- klasa 5a, Jowita Falkiewicz – klasa 1a, Magdalena Elwicka – klasa 3a i Adrian Romaniuk- II B.

 

 

 

 

 

 

100% frekwencją poszczycić się mogli: Karol Kaźniuk-kl.1a, Dawid Wieczosek- 2a, Szymon Świdrski-3a, Karolina Wojewoda- 3a, Adam Winiarek- 3c, Tomasz Winiarek-4b,  Aleksandra Kaźniuk- 6a.

 

 

 

 

 

 

Pozostało jedynie pogratulować sukcesów i życzyć udanych wakacji.