Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

SONY DSC

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego obecni byli m.in.:

Wójt Gminy Kodeń – Pan Jerzy Troć
Przewodnicząca Rady Gminy Kodeń – Pani Barbara Radecka

Po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości, nastąpiło wręczenie nagród absolwentom oraz pozostałym uczniom, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce, wyróżnili się w sporcie, pracowali na rzecz szkoły i społeczności lokalnej bądź nie opuścili w roku szkolnym ani jednego dnia nauki.

NAGRODY WÓJTA GMINY KODEŃ

W bieżącym roku szkolnym Wójt Gminy Kodeń ufundował nagrody dla następujących uczniów:

SONY DSC

Michał Onyszczuk

Michał Onyszczuk kl. 5b

  • wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
  • aktywne wspomaganie w akcjach charytatywnych
  • czołowe miejsca w biegach i tenisie stołowym na szczeblu gminnym i powiatowym
  • świadectwo z wyróżnieniem
  • jedna z najwyższych średnich ocen w szkole
  • wzorowe zachowanie
SONY DSC

Izabela Rajkiewicz

Izabela Rajkiewicz kl. 6a

  • I miejsce w etapie regionalnym, a wyróżnienie w etapie wojewódzkim V Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi – zwierzaki to nie pluszaki”
  • I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Portret patrona szkoły kpt. Michała Fijałki”
  • laureatka konkursów plastycznych „Kartka bożonarodzeniowa” i „Kartka wielkanocna”
  • prowadzi kronikę szkoły podstawowej
  • osiąga bardzo dobre wyniki w nauce
  • wzorowe zachowanie
SONY DSC

Marta Onyszczuk

Marta Onyszczuk ucz. kl. IA

  • wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
  • II miejsce w Biegu po Ziemi Kodeńskiej
  • III miejsce w Biegach Radziwiłłowskich w Sławatyczach
  • II miejsce w Turnieju Wiedzy Pożarniczej
  • I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Lidze Lekkoatletycznej Dziewczęta – Gimnazjada
  • udział w etapie rejonowym Konkursu Języka Rosyjskiego „Znam i lubię język rosyjski”
  • świadectwo z wyróżnieniem
  • najwyższa średnia w szkole
  • wzorowe zachowanie
SONY DSC

Paulina Antyborzec

Paulina Antyborzec ucz. kl. IIIA

  • Mistrzyni Powiatu Bialskiego i Rejonu Bialskiego w rzucie oszczepem
  • I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Lidze Lekkoatletycznej Dziewczęta – Gimnazjada
  • II miejsce w między – gminie, a V w Finale Powiatu Bialskiego w Tenisie Stołowym
  • wielokrotna reprezentantka szkoły we wszystkich grach drużynowych
Gabriela Wosztyl

Gabriela Wosztyl

Gabriela Wosztyl ucz. kl. IIIB

  • Mistrzyni Powiaty Bialskiego i Rejonu Bialskiego w pchnięciu kulą
  • I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Lidze Lekkoatletycznej Dziewczęta – Gimnazjada
  • wielokrotna reprezentantka szkoły we wszystkich grach drużynowych
Kacper Krześniak

Kacper Krześniak

Kacper Krześniak ucz. kl. IIIB

  • II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego, a III w Finale Rejonu Bialskiego w rzucie oszczepem
  • świadectwo z wyróżnieniem
  • jedna z najwyższych średnich w szkole
  • wzorowe zachowanie
Justyna Sosnowska

Justyna Sosnowska

Justyna Sosnowska ucz. kl. IIIA

  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu ortograficznego
  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego i z Języka Rosyjskiego
  • udział w krajowym finale Międzynarodowego Konkursu YPEF „Młodzież w Lasach Europy”
  • II miejsce w konkursie literackim o tematyce profilaktycznej ogłoszonym w ramach projektu „Jestem Fair”
  • Tytuł „Najlepszego Absolwenta Gimnazjum”
  • Tytuł „Mistrz Ortografii Gimnazjum”
  • Dwukrotne wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Polszczyzna nie płata nam figli”
  • świadectwo z wyróżnieniem
  • jedna z najwyższych średnich w szkole
  • wzorowe zachowanie

W Szkole Podstawowej im. kpt. Michała Fijałki wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali:

SONY DSC

kl. 3a

z klasy 3a

  1. Julia Kiczyńska
  2. Kamila Magier
  3. Zuzanna Lewkowicz
  4. Emilia Mitura
  5. Wiktoria Oleszczuk
kl. 3b

kl. 3b

z klasy 3b

  1. Aleksandra Haponiuk
  2. Adrian Mackiewicz
  3. Michał Marecki
  4. Urszula Płandowska
  5. Jakub Tarasiuk
  6. Jan Toboła
kl. 4a

kl. 4a

z klasy 4a

  1. Aleksandra Kościuczuk
  2. Aleksandra Marecka
  3. Weronika Rajkiewicz
  4. Piotr Falkiewicz
  5. Rafał Komor
  6. Bartosz Saczuk
  7. Emilia Magier
  8. Aleksandra Kamińska
kl. 5a

kl. 5a

z klasy 5a

  1. Emilia Filipek
  2. Natalia Antoniuk
  3. Jakub Filimon
kl. 5b

kl. 5b

z klasy 5b

  1. Sandra Łuszczewska
  2. Michał Onyszczuk
  3. Paweł Sawicki
  4. Iga Tarasiuk
  5. Adam Mackiewicz
kl. 6a

kl. 6a

z klasy 6a

  1. Weronika Nisteruk
  2. Izabela Rajkiewicz
  3. Zofia Woźna
kl.6b

kl.6b

z klasy 6b

  1. Jakub Osypiuk
  2. Kacper Podsiadły
  3. Wiktoria Rojek
  4. Dominika Saczuk
  5. Nikola Wołosiuk

W Gimnazjum im. Jana Sapiehy wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali:

kl. IA

kl. IA

z klasy I A

  1. Sylwia Hasiewicz
  2. Julia Kuzawska
  3. Marta Onyszczuk
  4. Karolina Płanda
  5. Aleksandra Rajkiewicz
  6. Katarzyna Zdunek
kl. IIA

kl. IIA

z klasy II A

  1. Weronika Kłosowska
kl. IIIA

kl. IIIA

z klasy III A

  1. Adrianna Brela
  2. Magdalena Jakimowicz
  3. Justyna Sosnowska
kl. IIIB

kl. IIIB

z klasy III B

  1. Kacper Krześniak

Nagrodę dla najlepszego absolwenta gimnazjum otrzymała Sosnowska Justyna z klasy III A

Czytelnictwo

Czytelnictwo

Nagrody za czytelnictwo otrzymali:

  1. Kinga Danieluk – 2a
  2. Tomasz Dy lik – lc
  3. Oliwia Kozaczuk – la
  4. Aleksandra Kamińska – 4a
  5. Patrycja Mikitczuk – II A
100% frekwencja

100% frekwencja

Dyplom za 100% frekwencję otrzymali:

W Szkole Podstawowej

  1. Dominika Wysocka – kl. la
  2. Natalia Drobczuk – kl. Ib
  3. Martyna Ulbrich – kl. Ib
  4. Tomasz Winiarek – kl. Ib
  5. Amelia Marchewka – kl. 2a
  6. Weronika Wysocka – kl. 2a
  7. Julia Kiczyńska – kl. 3a
  8. Piotr Falkiewicz – kl. 4a

W Gimnazjum

  1. Ewelina Kaźniuk – kl. I A
Praca w Samorządzie Uczniowskim S.P.

Praca w Samorządzie Uczniowskim S.P.

Za pracę w Samorządzie Uczniowskim nagrody otrzymali:

W Szkole Podstawowej

  1. Wiktoria Rojek
  2. Zofia Woźna
  3. Nikola Wołosiuk
  4. Weronika Nisteruk
  5. Kacper Podsiadły
  6. Izabela Rajkiewicz
  7. Dominika Saczuk
  8. Jakub Osypiuk
Praca w Samorządzie Uczniowskim Gimn.

Praca w Samorządzie Uczniowskim Gimn.

W Gimnazjum

  1. Karolina Świderska
  2. Daria Szkodzińska
  3. Kacper Krześniak
  4. Adrianna Brela
  5. Justyna Sosnowska
  6. Szymon Pawelec
Działalność społeczna

Działalność społeczna

Za działalność społeczną na rzecz społeczności szkolnej i lokalnej nagrody otrzymali:

  1. Daria Szkodzińska
  2. Karolina Świderska
  3. Gabriela Wosztyl
Chór szkolny

Chór szkolny

Za działalność w chórze szkolnym nagrody otrzymali:

  1. Karolina Borowiec – kl. 6b
  2. Wiktoria Rojek – kl. 6b
  3. Dominika Saczuk – kl. 6b
  4. Nikola Wolosiuk – kl. 6b
  5. Magdalena Jakimowicz – kl. III A
  6. Agata Filipek – kl. III A
  7. Daria Szkodzińska – kl. III B
Świetlica szkolna

Świetlica szkolna

Za działalność w świetlicy szkolnej nagrody otrzymali:

  1. Karolina Parzyszek – kl. 6a
  2. Marta Wołosiuk – kl. 6a
  3. Alicja Borodziej – kl. 6a
  4. Agata Filipek – kl. III A
  5. Magdalena Jakimowicz – kl. III A
Osiągnięcia sportowe

Osiągnięcia sportowe

Za wybitne osiągnięcia sportowe i reprezentowanie placówki na zawodach sportowych nagrody otrzymali:

  1. Wiktoria Rojek – kl. 6b
  2. Marta Wołosiuk – kl. 6a
  3. Karolina Parzyszek – kl. 6a
  4. Paulina Antyborzec – kl. III A
  5. Gabriela Wosztyl – III B
  6. Karol Wojewoda – kl. III A