XIII Biegi po Ziemi Kodeńskiej

 XIII Biegi po Ziemi Kodeńskiej mamy już za sobą. Już po raz drugi (a może dopiero) aura spłatała nam figla. Musieliśmy je przełożyć o cały miesiąc, ale udało się.

Organizatorami biegów byli:

– Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej

– Wójt Gminy Kodeń

– Gminne Centrum Kultury Turystyki i Sportu w Kodniu

– Zespół Placówek Oświatowych w Kodniu

Cel imprezy to:

– popularyzacja biegów masowych jako jednej z form zdrowego stylu życia

– podniesieni poziom biegania i poszerzenie oferty sportowej rywalizacji

– integracja osób aktywnych ruchowo

– promocja Gminy Kodeń

Zwycięzcy w każdej kategorii wiekowej otrzymali puchary ufundowane przez:

– Marszałka Województwa Lubelskiego – p. Sławomira Sosnowskiego

– Starostę Powiatu Bialskiego – p. Mariusza Filipiuka

– Wójta Gminy Kodeń – p. Jerzego Trocia.

BIEGI PO ZIEMI KODEŃSKIEJ – 3 XI 2016

I Klasa 1 – 2 dziewczęta

  1. Sabat Maja – kl. 2 – Kodeń
  2. Łyczewska Sandra – kl. 2 – Kodeń
  3. Saczuk Gabriela – kl. 2 – Kodeń
  4. Jedin Klaudia – kl. 2 – Kodeń
  5. Nikoniuk Aleksandra – kl. 2 – Kodeń
  6. Charkiewicz Amelia – kl. 2 – Kodeń
  7. Kałużyńska Aleksandra – kl. 2 – Kodeń

II Klasa 1 – 2 chłopcy

  1. Miśkowiec Grzegorz – kl. 2 – Kodeń
  2. Marczuk Hubert – kl. 2 – Dobryń Duży
  3. Roszkowski Mateusz – kl. 2 –Kodeń
  4. Głowacki Piotr – kl. 2 – Kodeń
  5. Marecki Hubert – kl. 2 – Kodeń
  6. Winiarek Adam – kl. 2 – Kodeń
  7. Urbańczyk Szymon – kl. 2 – Kodeń
  8. Nikadon Kacper – kl. 2 –Kodeń
  9. Szywacz Wojciech – kl. 2 – Kodeń
  10. Jersak Bartosz – kl. 1 – Kodeń
  11. Wieczosek Dawid – kl. 1 – Kodeń

III Klasa 3 – 4 dziewczęta

  1. Małachowicz Maja – kol. 4 – Kodeń
  2. Sikora Aleksandra – kl. 3 – Kodeń
  3. Sabat Zofia – kl. 4 – Kodeń
  4. Kupryś Amelia – kl. 3 – Kodeń
  5. Falkiewicz Wiktoria – kl. 3 – Kodeń
  6. Mackiewicz Zuzanna – kl. 3 – Kodeń
  7. Sabat Hanna –kl. 4 – Kodeń
  8. Wieczosek Paulina – kl. 3 – Kodeń
  9. Wołoszkiewicz Oliwia – kl. 4  Kodeń

IV Klasa 3 – 4 chłopcy

  1. Hermanowski Jakub – kl. 4 – Kodeń
  2. Marecki Łukasz – kl. 4 – Kodeń
  3. Jabkiewicz Oliver – kl. 3 –Kodeń
  4. Wróblewski Kacper – kl. 3 – Kodeń
  5. Filimon Patryk – kl. 4 – Kodeń
  6. Filipek Jakub – kl. 4 – Kodeń
  7. Sadło Marcin – kl. 4 – Kodeń
  8. Dylik Tomasz – kl. 3 – Kodeń
  9. Mackiewicz Albert – kl. 3 – Kodeń
  10. Winiarek Tomasz – kl. 3 – Kodeń
  11. Jakimowicz Jarosław – kl. 3 – Kodeń
  12. Maszkiewicz Filip – kl. 3 – Kodeń
  13. Kuzawski Jan – kl. 4 – Kodeń
  14. Tarasiuk Miłosz – kl. 3 –Kodeń
  15. Urbański Oskar – kl. 3 – Kodeń

V Klasa 5 dziewczęta

  1. Marczuk Izabela – Dobryń Duży
  2. Borowiec Patrycja – Kodeń
  3. Filimon Gabriela – Kodeń
  4. Nikoniuk Wiktoria – Kodeń
  5. Stępniewska Roksana – Kodeń
  6. Niedźwiedź – Aleksandra – Kodeń

VI Klasa 5 – chłopcy

  1. Maciak Patryk – Kodeń
  2. Toboła  Jan – Kodeń

VII Klasa 6 – dziewczęt

  1. Marecka Aleksandra – Kodeń
  2. Magier Emilia – Kodeń
  3. Błaszczuk Patrycja – Dobryń Duży
  4. Wrembel Oliwia – Kodeń
  5. Osypiuk Angela – Kodeń

VIII Klasa 6 – chłopcy

  1. Saczuk Bartłomiej – Kodeń
  2. Falkiewicz Piotr – Kodeń
  3. Jakimowicz Bartosz – Kodeń
  4. Zakonek Bartłomiej – Kodeń

IX klasa I – dziewczęta

  1. Jaroszkiewicz Julita – Kodeń
  2. Jabkiewicz Wiktoria – Kodeń

X klasa I – chłopcy

  1. Falkiewicz Jakub – Kodeń
  2. Onyszczuk Michał – Kodeń
  3. Mackiewicz Adam – Kodeń
  4. Nowak Patryk – Kodeń

XI klas II – III chłopcy

  1. Marecki Karol – kl. III – Kodeń
  2. Osypiuk Jakub – kl. II – Kodeń
  3. Podsiadly Kacper – kl. II – Kodeń
  4. Filipek Jakub – kl. II – Kodeń
  5. Okseniuk Ernest – kl. II – Kodeń
  6. Sacharczuk Paweł – kl. II – Kodeń
  7. Uchman Kacper – kl. II – Kodeń