Rozstrzygnięcie konkursów wielkanocnych

Rozstrzygnięcie konkursu na Palmę Wielkanocną

Kategoria klas I-III

I miejsce – Wojciech Gryczko kl. IIa , Gabriela Szymańska kl. Ib
II miejsce – Norbert Falkiewicz kl. Ib, Maria Sacharczuk kl. IIIa,
Anna Kozaczuk kl. IIb
III miejsce – Jakub Mikołajczuk kl. IIIa, Anna Drobczuk kl. IIIa

Wyróżnienie: Maria Szkodzińska kl. IIb, Paweł Gryczko kl. Ia

Za udział:

Maria Wawrzaszek kl. Ib, Aleksandra Maszkiewicz kl. Ib,
Paweł Sawicki kl. Ib

Kategoria klas IV – VIII

I miejsce – Emilia Symeczko kl. VIIa, Karol Kaźniuk kl. IVa
II miejsce – Michał Szymański kl. Va, Amelia Hałaszuk kl. VIIa
III miejsce – Martyna Ulbrich kl. VIIb, Julita Marchewka kl. VIIIa

Wyróżnienie: Zuzanna Panasiuk kl. Va, Jacek Haponiuk kl. VIIb,
Kinga Danieluk kl. VIIIa

Za udział: Sylwester Płandowski kl. Va, Szymon Płandowski kl. VIIa, Magdalena Elwicka kl. VIa, Jowita Falkiewicz kl. IVa, Filip Kargul kl. IVa, Magda Krygier kl. VIIb, Sylwia Danieluk kl. IVa

Komisja oceniająca w  składzie: o. Dariusz Malajka, o. Krzysztof Wrzos, Barbara Radecka, Katarzyna Stawicka, Iwona Hordyjewicz, Anna Krawczyk, Maria Sosnowska, Grażyna Micewicz, Ewa Jakimowicz.

Przewodnicząca jury: Teresa Filipek.

WSZYSTKIM   UCZESTNIKOM  KONKURSU  DZIĘKUJEMY I  GRATULUJEMY!

ŚWIETLICA SZKOLNA

 

WYNIKI   KONKURSU ,, KARTKA ŚWIĄTECZNA WIELKANOCNA” 2021r

Wyróżniono 32 prace uczniów:

  1. Antyborzec Jan kl. 2b
  2. Mikołajczuk Jakub kl. 3a
  3. Litwiniuk Marta kl. 7b
  4. Iwaniuk Filip kl. 7b
  5. Haponiuk Jacek kl. 7b
  6. Kozielska Karolina kl. 1 a
  7. Danieluk Kinga kl. 8a
  8. Wojewoda Marcin kl. 3a
  9. Hałaszuk Amelia kl. 7a
  10. Magier Sandra kl. 2a
  11. Magier Dominika kl. 6a
  12. Rycerz Alicja kl. 3a
  13. Falkiewicz Weronika kl. 1b
  14. Sikora Ernest kl. 2b
  15. Czerniawski Kamil kl. 1b
  16. Szkodzińska Maria kl. 2b
  17. Fortuna Dominika kl. 2b
  18. Saczuk Gabriela kl. 6b
  19. Lamot Mikołaj kl. 5a
  20. Falkiewicz Norbert kl. 1b
  21. Szymańska Gabriela kl. 1b
  22. Szymański Michał kl. 5a
  23. Płandowski Sylwester kl. 5a
  24. Płandowski Szymon kl. 7a
  25. Panasiuk Zuzanna kl. 5a
  26. Rafałko Szymon kl. 4a
  27. Chochowska Rita kl. 2b
  28. Krukowska Wiktoria kl. 3a
  29. Wojewoda Kacper kl.2b
  30. Wojewoda Kornelia kl. 1b
  31. Falkiewicz Jowita kl. 4a
  32. Kozaczuk Oliwia kl. 7a

Nagrody- kwiaty wiosenne  przekazała Rada Rodziców.

Wyróżnione kartki wraz z życzeniami przekazano osobom i instytucjom zaprzyjaźnionym z naszą Placówką. Inne kartki wraz z życzeniami oraz ozdoby wykonane  własnoręcznie przez ucznia kl.4a Karola trafiły do Domu Pogodnej Starości Towarzystwa im. św. Brata Alberta w Kodniu.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i gratulujemy
ŚWIETLICA  SZKOLNA

 

STROIK  WIELKANOCNY

Na apel odpowiedziało 27 uczniów. Stroiki wykonywane były również przez świetlicę szkolną. Wszystkie prace dostarczono do GOPS w Kodniu, a stamtąd pracownicy przekazali osobom samotnym i potrzebującym z naszej gminy.

Dziękujemy  wolontariuszom oraz uczniom za włączenie się do akcji!

                                  ŚWIETLICA SZKOLNA oraz
Grupa wolontariatu  ,,POMOCNA DŁOŃ”