Noc w szkole klasy 3b

Już od kilku dni nie mogliśmy się doczekać zajęć „ Ratujemy nocą ”, aż przyszedł ten długo wyczekiwany dzień, czwartek 7.05.2015r. Wszystko zaczęło się o godz 16.15, kiedy pod czujnym okiem p. Teresy Filipek pokazaliśmy rodzicom czego nauczyliśmy się na zajęciach „ Ratujemy i uczymy ratować ”. Po pokazie i pożegnaniu rodziców wszyscy zdaliśmy egzamin pisemny. Potem zaczęła się super zabawa. Wspólnie z p. Mirosławą Romanowicz udaliśmy się na boisko i tam rozegraliśmy mecz piłki nożnej. Wróciliśmy do szkoły na zajęcia plastyczne „ Pomocne serca ”. Wykonaliśmy pamiątkowe serca upamiętniające to wydarzenie.

SONY DSC

Po pysznej kolacji przygotowanej przez mamę Gabrysia i Izy uczyliśmy się piosenki „Płyną statki z bananami”. Następnie zorganizowaliśmy „pogodny wieczór”: opowiadaliśmy zabawne sytuacje z naszego życia, dowcipy, graliśmy w kalambury. Wielką atrakcją dla nas był spacer ulicami Kodnia, kiedy na dworze było już bardzo ciemno. Wykorzystaliśmy tu nasze latarki.

SONY DSC

SONY DSC

Po bitwie na poduszki i wzajemnych psikusach około godz. 2-ej zmorzył nas sen. Spaliśmy krótko, gdyż o godz. 6.00 mieliśmy pobudkę. Musieliśmy zrobić porządek w salach, w których nocowaliśmy (sala nr 2 i nr 3). Po pysznym śniadaniu o godz. 8.00 udaliśmy się na zajęcia lekcyjne.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Było fajnie, chcielibyśmy przeżyć jeszcze raz taką przygodę.

                                                             Uczniowie klasy 3 b
Szkoły Podst. w Kodniu
fotograf: Weronika Kłosowska