„Herbatka Seniora” – III spotkanie pokoleń

 

Dnia 4 marca w ZPO w Kodniu po raz trzeci odbyło się spotkanie, które zostało nazwane „Herbatką Seniora”. Jak sama nazwa mówi, podczas spotkań seniorów organizowanych przez nauczycieli ZPO i uczniów nieodłączną częścią wydarzenia jest częstowanie przybyłych gości herbatą. Organizatorzy dbają jednak o to, aby każde spotkanie było inne, ale jednocześnie ciekawe.    

 

 

 

 

Podczas trzeciego spotkania głównym tematem była „dyskoteka dla seniorów”. Uczestnicy mogli tańczyć do muzyki, którą wcześniej starannie przygotowywali uczniowie, ale chętnie przyjmowane były propozycje ze strony gości. W trakcie dyskoteki odbyło się również karaoke oraz wiele innych zabaw prowadzonych przez uczniów ZPO. Przybyli goście chętnie uczestniczyli w przygotowanych zabawach, za których uczestnictwo było nagradzane drobnym upominkiem i świetnie bawili się podczas dyskoteki. Jednocześnie dbano o to, aby żadnemu z uczestników niczego nie zabrakło i organizatorzy stale proponowali napoje i przekąski.

   

 

 

 

 

Wydarzenie zdecydowanie pokazało, że niezależnie od wieku, każdy może świetnie się bawić. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej „Herbatce Seniora” i dziękujemy tym, którzy na spotkanie przybyli. W przyszłości wolontariusze z grupy ,,Pomocna Dłoń” w ZPO w Kodniu dołożą wszelkich starań, aby spotkanie było jeszcze lepsze, przyjemniejsze i warte wspominania.

 

 

 

 

Zredagowała: Iga Tarasiuk kl.III B
Zdjęcia: Teresa Filipek