E-learning

Uwaga Uczniowie i Rodzice
 
Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Kodniu informuje, że w związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach, na stronie internetowej ZPO – zpokoden.pl została utworzona specjalna platforma e-learningowa.
W tym miejscu nauczyciele będą systematycznie zamieszczać informacje dotyczące prowadzonych przez nich zajęć edukacyjnych (przedmiotów), a więc co należy przeczytać, jakie zadania wykonać w domu.
Pamiętajcie – zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach nie jest czasem ferii, działamy inaczej, w nowych warunkach, korzystamy z innych narzędzi edukacyjnych, ale mimo wszystko podejmujemy wspólne działania, żeby realizować podstawę programową.
Teraz nie zakazujemy korzystania z internetu czy telefonów komórkowych, wręcz przeciwnie, pozostańcie w domach a kontaktujcie się przy pomocy tych narzędzi, korzystajcie z platform społecznościowych wymieniając WAŻNE dla NAS wszystkich informacje.
Za pomocą tych narzędzi kontaktujcie się ze szkołą, systematycznie przeglądajcie naszą stronę.
Zachęcam i gorąco proszę o to uczniów z klas ósmych, ponieważ na dzień dzisiejszy termin egzaminów ósmoklasistów pozostaje bez zmian 21-22-23 kwietnia, czyli niewiele ponad miesiąc.
Apeluję – skutecznie wykorzystajmy  czas zamknięcia szkół.
ZOSTAŃCIE ZDROWI
Jacek Malarski- dyr. ZPO w Kodniu
 

Do nauczycieli: wszelkie informacje do zamieszczenia na stronie proszę wysyłać na adres: zbigniewgwardiak@gmail.com

Do uczniów: informacje dotyczące poszczególnych przedmiotów znajdują się w zakładce: e-learning