Dzień dziecka 2016, wyniki konkurencji sportowych

 Przejdź do galerii

Przejdź do galerii

1 czerwca 2016r. obchodziliśmy Dzień Sportu Szkolnego. O godz. 9.00 nastąpiło uroczyste otwarcie z flagą olimpijską oraz sztafetą docierającą z ogniem olimpijskim. Rywalizacja sportowa rozpoczęła się od biegów indywidualnych. Zwycięzcy z każdej klasy otrzymali statuetki.

WYNIKI BIEGÓW
KATEGORIA MIEJSCA
Klasa 1 dziewczęta 1. Sabat Maja
2. Łyczewska Sandra
3. Piskorz Anna
4. Kaciuczyk Amelia
5. Saczewko Gabriela
6. Kałużyńska Aleksandra
7. Charkiewicz Amelia
8. Romaniuk Nikola
Klasa 1 chłopcy 1. Miśkowiec Grzegorz
2. Głowacki Piotr
3. Roszkowski Mateusz
4. Haponiuk Mikołaj
5. Urbańczyk Jakub
6. Marecki Hubert
7. Wiśniewski Mateusz
8. Szywacz Wojtek
9. Winiarek Adam
10. Józwuk Eryk
Klasa 2 dziewczęta 1. Sikora Aleksandra
2. Kupryś Amelia
3. Falkiewicz Wiktoria
4. Szabelska Sara
5. Oleszczuk Marta
6. Kasztelan Wiktoria
7. Celińska Anna
8. Litwiniuk Marta
Klasa 2 chłopcy 1. Jabkiewicz Oliwer
2. Bielecki Kacper
3. Wróblewski Kacper
4. Winiarek Tomasz
5. Tarasiuk Miłosz
6. Wadowski Filip
7. Mackiewicz Albert
8. Jakimowicz Jarosław
9. Płandowski Szymon
10. Dylik Tomasz
11. Łuszczewski Norbert
12. Majchrzak Krystian
13. Urbański Oskar
14. Kamiński Wojtek
 Klasa 3 dziewczęta 1. Małachowicz Maja
2. Danieluk Kinga
3. Rajkiewicz Martyna
4. Marecka Gabriela
5. Jabkiewicz Nikola
6. Tarasiuk Alicja
7. Bojczuk Julia
8. Romaniuk Wiktoria
 Klasa 3 chłopcy 1. Hermanowski Jakub
2. Filimon Patryk
3. Marecki Łukasz
4. Filipek Jakub
5. Petrus Maciej
 Klasa 4 dziewczęta 1. Borowiec Patrycja
2. Filimon Gabriela
3. Tarasiuk Patrycja
4. Jakimowicz Aleksandra
5. Nikoniuk Wiktoria
6. Stępniewska Roksana
7. Kiczyńska Julia
 Klasa 4 chłopcy 1. Danieluk Adam
2. Wołodko Gabriel
3. Toboła Jan
4. Miśkowiec Bartosz
5. Wadowski Dawid
 Klasa 5 dziewczęta 1. Magier Emilia
2. Marecka Aleksandra
3. Kamińska Aleksandra
 Klasa 5 chłopcy 1. Falkiewicz Piotr
2. Jakimowicz Bartłomiej
3. Ligor Jakub
4. Lewczuk Mateusz
 Klasa 6 dziewczęta 1. Jabkiewicz Wiktoria
2. Jaroszkiewicz Julita
3. Ryl Izabela
4. Tarasiuk Iga
5. Sadło Julia
 Klasa 6 chłopcy 1. Onyszczuk Michał
2. Falkiewicz Jakub
3. Filimon Jakub
4. Mackiewicz Adam
 Klasa I gimnazjum chłopcy 1. Filipek Jakub2. Borowiec Dawid
3. Uchman Kacper
4. Janowski Robert
Klasa III gimnazjum dziewczęta 1. Bielecka Weronika
2. Kłos Sylwia
Klasa III gimnazjum chłopcy 1. Łyczewski Mateusz

 

Następnie uczniowie szkoły podstawowej rywalizowali w wyścigach rzędów.

 

WYNIKI WYŚCIGÓW
KATEGORIA MIEJSCA
Klasy 1-3 I miejsce klasa 1b
II miejsce klasa 1a
III miejsce klasa 3a
IV miejsce klasa 1c
V miejsce klasa 2c
VI miejsce klasa 2b
VII miejsce klasa 2a
Klasy 4-6 I miejsce klasa VI a
II miejsce klasa Va i VIb
III miejsce klasa IVa
IV miejsce klasa IVb

Uczniowie gimnazjum na czele z panią Anią Parchomiuk i panem Markiem Kamińskim rozegrali mecz w piłkę ręczną, który zakończył się remisem 2:2.