BAL GIMNAZJALNY 2015

Tegoroczny wieczorek klas III gimnazjum odbył się 16.06.2015r. Jak co roku, trzecioklasiści specjalnie z tej okazji przygotowali wspaniałe rozpoczęcieowego wydarzenia, które zpbaczyć mogli zaproszeni goście oraz rodzice.

Po otwarciu balu przez Pana dyrektora oraz zabraniu głosu przez przewodniczącego komitetu rodzicielskiego, rozpoczął się polonez, zatańczony z gracją i dokładnością. Następnie uczniowie zaprezentowali dwie części artystyczne. Pierwsza miała charakter podziękowania nauczycielom oraz pracownikom szkoły, a przedstawiała spotkanie absolwentów klas III w „Ostatnim Zajeździe”, tylko że 20 lat później. Druga zaś była muzyczna rapsodią ze szkolnego życia trzecioklasistów-przezabawny, błyskotliwy i jakże prawdziwy kabaretowy skecz.

Po polonezie oraz częściach artystycznych uczniowie rozpoczęli zabawę. Wszyscy tańczyli w rytm muzyki i świetnie się bawili w każdej minucie balu. Nie zabrakło zabawnych incydentów oraz zabawy z gośćmi.

Niestety, po jakże mile spędzonym czasie, nadszedł cza spożegnania; powoli zbliżał się koniec. W czasie ostatniej piosenki, jaka był utwór „”, wszyscy zatańczylim w jednym gronie, trzymając się za ręce, wspominając wspólne, dobre dni oraz przygody, niektórzy nie potrafili powstrzymać łez. Tak, zarówno w smutnej jak i szczęśliwej atmosferze, bal gimnazjalny dobiegł końca.

bal_2015