Świąteczne konkursy

Palma wielkanocna 2017 – Rozstrzygnięcie konkursu

Kategorie klas:1 – 3 szkoła podstawowa

miejsce 1. Emilia Symeczko 3a

miejsce 2. Oliwia Kozaczuk 3a, Klaudia Jedin 2b, Kalina Wojewoda 2a

miejsce 3. Tomasz Winiarek 3b, Martyna Ulbrich 3b, Michał Szymański 1a

wyróżnienie: Eryk Józwuk 2a, Natalia Drobczuk 3b, Szymon Płandowski 3a, Amelia Hałaszuk 3a, FraciszekKamński 2b, Adam Winiarek 2a, Hanna Sosnowska 3c, Albert Mackiewicz 3c, Wiktoria Kasztelan 3c, Karolina Piszczek 3c, Wojciech Kamiński 3c, Bartosz Piszczek 1a, Sylwester Płandowski 1a, Zuzanna Mackiewicz 3c, Zuzanna Panasiuk 1a, Miłosz Tarasiuk 3c, Anna Wereszczyńska 3c, Norbert Łuszczewski 3c

Kategoria:4-6 szkoła podstawowa

miejsce 1 Aleksandra Każniuk 5a

miejsce2 Julita Marchewka 4a

miejsce3 Julia Wojciekiewicz 5b, Jakub Hermanowski 4a, Amelia Marchewka 4a

Wyróżnienie: Urszula Płandowska 5b, Aleksandra Sacharczuk 5b, Kinga Danieluk 4a, Aleksandra Król 5a

Kategoria klas I-III gimnazjum

miejsce 1 Natalia Symeczko IA

miejsce 2 Łukasz Ślązak IIIA

miejsce 3 Ewelina Kaźniuk IIIA

wyróżnienie – Paweł Sacharczuk II B

Poza konkursem;
– Palma wykonana przez grupę ,,Najlepiej Razem”
– Palma wykonana przez Świetlicę szkolną we współpracy z nauczycielem techniki Piotrem Drobczukiem i uczniami ZPO w Kodniu

Organizator konkursu
Świetlica Szkolna przy ZPO w Kodniu

 


KARTKA  ŚWIĄTECZNA  WIELKANOCNA – WYNIKI KONKURSU
ORGANIZATOR  ŚWIETLICA SZKOLNA przy ZPO w Kodniu

1. Kalina Wojewoda 2a
2. Wojciech Kamiński 3c
3.Bartosz Piszczek 1a
4.Karolina Piszczek 3c
5.Sylwester Płandowski 1a
6. Urszula Płandowska 5b
7.Kinga Danieluk 4a
8.Amelia Hałaszuk 3a
9.Michał Szymański 1a
10.Julia Wojciekiewicz 5b
11.Mchał Onyszczuk IB
12.Martyna Rajkiewicz 4a
13.Aleksandra Kościuczuk 6a
14.Klaudia Jedin 2b
15.Wiktoria Rojek IIB
16.Wiktoria Falkiewicz 3a
17.Pola Podsiadły 3a
18.Patrycja Filipek 3a
19.Oliwia Kozaczuk 3a
20.Julita Marchewka 4a
21.Izabela Rajkiewicz IIA
22. Emilia Symeczko 3a
23.Wiktoria Polkowska 3a
24.Weronika Rajkiewicz 6a
25. Marta Litwiniuk 3b
26.Ewelina Kaźniuk IIIA
27.Tarasiuk Jakub 5b