26 Finał WOŚP

Tradycyjnie już uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w kolejnym Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w całej Polsce także i u nas padł rekord. Kwota jaką udało się zebrać w tym roku była większa niż w którejkolwiek zbiórce przeprowadzonej w latach ubiegłych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szesnaścioro wolontariuszy wraz z opiekunami kwestowało w Kodniu, Zabłociu, Kopytowie, Kostomłotach I, Kostomłotach II i Dobratyczach. Wieczorem, po zakończeniu kwesty, trójka wolontariuszy wraz z opiekunami udała się do  Banku Spółdzielczego w Białej Podlaskiej, aby rozliczyć się z zebranych pieniędzy.  W tym roku sztab nasz miał siedzibę w Szpitalu Domowym w Białej Podl (ul. Spółdzielcza 5).  Jak się okazało, mieszkańcy naszej gminy wykazali się wielką dobrocią i hojnością, gdyż udało nam się uzbierać 5652,29 zł.

Nasi wolontariusze to: Karolina Borowiec, Wiktoria  Rojek, Weronika Nisteruk, Alicja Borodziej, Łukasz Król, Nikola Wołosiuk, Magdalena Waszczuk, Kacper Podsiadły, Dawid Borowiec, Zofia Woźna, Gabriel Czeberkus, Dominika Saczuk, Paweł Szołucha, Karolina Parzyszek, Marta Wołosiuk i Izabela Rajkiewicz.

Opiekunowie: Maria Sosnowska,Grażyna Micewicz, Lidia Korowaj, Teresa Filipek, Joanna Hernik, Anna Parchomiuk, Teresa Jastrzębska

18 stycznia odbędzie się dyskoteka szkolna, będzie można przekazać datek na WOŚP  i zakupić ciasto upieczone przez wolontariuszy. Będzie również przeprowadzona licytacja- niespodzianka.

W czasie choinki szkolnej odbędzie się loteria fantowa, z której dochód również przekazany będzie na  konto Orkiestry

         Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

 

 

 

 

 

 

 

  Artykuł opracowała:
                                                                                                               Weronika Nisteruk
                                                                                                                Teresa Filipek